| TheDarkQeen13 a întrebat:

Cum si unde sa stau ca sa fac poze faine, pe care le pun pe facebook. altor fete le iese asa de fain unele poze si mie nu.

3 răspunsuri:
| Kariin a răspuns:

Zambeste si "Vuala"!

| KatlynKim a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti placa sa iti faci poze. Eu uram mai de mult sa fac poze si ieseam oribil in ele, dar acum a inceput sa imi placa si ies binisor.
Trebuie sa adopti pozitii naturale, cu un picior in fata celuilalt si sa stai dreapta. Nu te uita fix in obiectivul camerei foto. Zambeste! Si..trebuie sa ai si o camera buna sa zicem cel putin 14 mp.
Bafta!:*

| TeeaD a răspuns:

Fii naturala, cauta un loc luminos, dar nu uita, iti trebuie si un aparat de fotografiat bun!