| TheDarkQeen13 a întrebat:

Cum si unde sa stau ca sa fac poze faine? alte fete au poze asa de faine si eu nu.

4 răspunsuri:
| EyeCandy a răspuns:

Pai conteaza si aparatul. apoi, poti sa-ti faci poze unde vrei tu, sa ai un fundal dragut totusi si sa fii imbracata corespunzator. spre ex: in natura, cand apune soarele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In baie... sa se vada si wc in spate obligatoriu

| ElleAhx a răspuns:

straight face iti recomand sa te asezi in fata oglinzii din baie (nu numai baia ta, oricare baie) si sa bagi un bot de pitipoanca si sa incepi sa iti faci nspe mii de pozewinking

| Clopotaru a răspuns:

Buna adinadobre2000 poti sa mergi pe un camp sau pe strada cu o prietena sunt multe poti chiar sa iei dupa net. Funda?