| ghfsghj a întrebat:

Cum slabesc? :* Funda Multumesc

8 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Renunta a mai manca dulciuri si grasimi, nu sunt deloc sanatoase. Tine o dieta sanatoasa formata din cat mai multe fructe, legume si lactate, renunta a mai manca dupa ora 18 si cu siguranta vor iesi rezultate vizibile [ la mine a functionat ]. Dar sa nu uitam de sport, e foarte important; dimineata sau seara este cel mai indicat. Bafta!

| AnaBejenaru a răspuns:

Sport,sport,si iaar sport.Fa abdomene, alearga, mananca sanatos, bea ceai verde, si o sa reusesti ce ti-ai propus.:*

| wolder a răspuns:

Cu mult sport, alergari intense, exerciti zilnice si o dieta data de-un doctor specialist happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Alearga...4km/zi.

| prizeFTW a răspuns:

Sport.Nu incerca diete pentru ca te vei distruge.

| MadalynaOke a răspuns:

Faci sex mai des. Cel mai bun sport.

| AnnaPuffa a răspuns:

Renunță la tot ce înseamnă calorii multe, făinoase, pâine, dulciuri. Calculează-ți caloriile zilnice și nu depăși 1200