| IoanaBogdana a întrebat:

Cum sterg un cont pe facebook?
funda si 3 voturi.

Răspuns Câştigător
| xDDDDDDD a răspuns:

Foarte simplu...
1) te duci sus in dreapta in colt unde scrie CONT
2)dai clik si te duci la SETARI CONT
3)dai clik si la ultima chestie.jos unde iti arata, trebuie sa scrie DEZACTIVEAZA CONT...
4)dai clik, si dp cu siguranta te vei descurca si singura big grin
sper ca te am ajutat cu ceva
papa:*

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Il dezactivezi. O sa iti apara acolo dezactivare cont.Sucess funda?:*

| Cookie?iParty a răspuns:

De fapt. Daca te loghezi pe Facebook, nu mai poti sa stergi un cont, dar poti sa nu-l mai folosesti.

| niko_7262 a răspuns:

Buna.Te duci la contul meu-setarile contului-ultima cerinta.
winking

| Adalutza a răspuns:

Nu e bine la dezactivare:P:P:P pentru ca de acolo doar se intrerupe activitatea contului.incearca aici http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account;)