| madalicious a întrebat:

Cum sterg un prieten de la lista de facebook?

Va rog mult sa ma ajutati, e urgent.

Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Houstain a răspuns:

Dai pe Contul meu->Editează prieteni şi apeşi pe X în dreptul prietenului pe care vrei să-l ştergi.
Fundă?

4 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Du-te la profilul tau, la prieteni, si apoi undeva sus scrie cu albastru editeaza prieteni.Pe urma, dai la persoana dorita si dai x(DELETE). sPER CA TI-AM fost de ajutor...

| claudiu_7386 a răspuns:

Intri pe profilul prietenului tau. Dai pagina putin mai jos si vei vedea ca sub poza ta si sub lista cu prietenii tai iti apar niste chestii. acolo iti scrie si "unfriend" sau "sterge din lista de prieteni", ceva de genul. funda?happy

| Angelique a răspuns:

Da click pe facebookul persoanei pe care vrei sa-l stergi, apoi te duci putin mai jossi acolo scrie,, Scoate din lista de prieteni" apesi si gata! Funda?happy

| Christal a răspuns:

Intri pe facebook'ul persoanei respective si scrie acolo unde ar fi trebuit sa fie 'adauga ca prieten' scrie stergehappy
si dai acolo si l'ai sters