| Dianananahalfpastee a întrebat:

Cum sterg un prieten de pe facebook? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Intri pe profilu lui si dai subscribe

2 răspunsuri:
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Dai eliminare prieten, iar daca nu vrei sa ii mai vezi niciodata numele pe facebook ii dai blocare! Funda?batting eyelashes

| dedusiatat a răspuns:

Pai daca nu mai vrei sa il ai la prieteni, sau nu mai ai nici o tangenta cu aceea persoana ii dai foarte simplu block te duci pe pagina lui/ei de fb si in stanga dupa ce se termina familia ai doua chesti una cu report/block si dai click si uite asa scapi de cei ne doriti de pe facebook si daca dupa un timp va impacati sau pnm ii dai unblock si il dai cerere de prieteniebig grin