| AlxGoliatH a întrebat:

Cum stiu daca ma place o fata?
La inceput imi spunea mereu ca ii place bluza mea, ma baga mereu in seama iar acum cand trec pe langa ea ma evita si nu ma mai baga in seama.
spuneti-mi ma place sau nu?

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna noi nu iti putem spune cu exactitate ce simte acea fata pentru tine. Dar iti pot spune ca s-ar putea sa-i fi placut de tine si vazand ca tu nu o placi incearca sa te uite(daca nu a facut-o deja), sau poate te place si la fel cum a spus si @stefyk97 poate asteapta sa ii dai si tu un semn ceva. Dar ca sa fii sigur o poti intreba personal. Sper ca te-am ajutat.

| stefyk97 a răspuns:

Poate vrea sa o bagi si tu in seama, nu numai ea. Poate te-a placut, sau pur si simplu ii placea sa vorbeasca cu tine.

| Stilskin a răspuns:

Probabil te place. Face lucrul asta pentru a se gandi la subiectul asta. Nu stiu, vezi intr-un loc mai nepopulat intreab-o.