| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni imi place foarte mult de un baiat.Totul a inceput la un concert unde a fost si el, iar cand am plecat acasa, mi-a dat bluza lui si ma tinea in brate in autobus. Dupa acea seara am continuat sa vorbim pe mess iar el era foarte politicos cu mine si mereu imi trimitea multi pupici. Dupa o vreme, am inceput sa iesim in oras cu mai multi prieteni si intr-o zi, am fost invitata acasa la un prieten, unde a venit si el. Ceilalti cred ca si-au dat seama ca il plac pentru ca mereu ma uitam la el si ii zambeam, iar el imi raspundea cu un zambet dulce.La un moment dat, am ramas singuri in camera iar el m-a chemat sa stau langa el. Mi-a povestit amintiri de ale lui din generala. Apoi a inceput sa ma gadile iar eu, razand, i-am zis sa inceteze, la care mi-a zis:"Ce imi dai?" Nu i-am raspuns pentru ca nu stiam daca sa fac acest pas sau nu, insa el a continuat facand o atmosfera frumoasa.Pana la urma s-a apropiat incet de mine si m-a sarutat, iar apoi am continuat asa cu mangaieli si sarutari. Cand a trebuit sa plec acasa, s-a oferit sa ma conduca, insa a insistat sa mai stam putin.Prietenele mele m-au sfatuit sa ii spun tot ce am pe suflet.Cautam un moment in care sa ii spun fata in fata dar nu am reusit pentru ca ma evita, si intr-o zi a intrat pe mess dupa mult timp si m-am gandit sa nu mai pierd vremea si sa-i spun totul. Dar el nu mi-a zis nimic nici in ziua de azi dupa aproape o luna si ma evita in continuare.straight faceSpuneti-mi ce ar trebui sa fac? Multumesc mult, si imi cer scuze daca am scris un roman.:*

5 răspunsuri:
| dia200 a răspuns:

Nu ai prea multe de facut suna-l zi zii sa va intalniti undeva si sa vorbesti nu ezita si incearca sa nu pari dezamagita daca el nnu simte acelasi lucru macar sa ramaneti prieteni

| TPU43424 a răspuns:

Da-mi fb'ul tauhee hee

| Cocoapuff a răspuns (pentru TPU43424):

Http://www.facebook.com/aandreeeaaaa :)) si nu-s de unde ai zis tu, doar ca am vrut sa vad cum areti:-?:))

| TPU43424 a răspuns (pentru Cocoapuff):

Aha... acc solicitarea laughing

| Rainbow_4693 a răspuns:

Te`au sfatuit bine prietenele tale :* Parerea mea este ca acum ii este rusine si de asta de evita... Poate intr-o zis veti putea vorbi deschis despre asta P.S. Patratseelblushing