| anonimaa a întrebat:

Cum strangi mai multe cereri de prietenie? daca ai rofilu' privat sau nu?
dati'va cu parerea!

4 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Daca il ai privat toti te vor adauga e o metoda buna. si pune-l pe sit'uri. la status. massuri dar sa fie privat si spune-le sa dea add. pup :*

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Depinde, spre exemplu daca as da peste un profil privat si respectiva persoana nu o cunosc, nu l-as adauga ca si prieten, mai ales pentru ca nici nu stiu cum e, de unde,... In concluzie, partea cu profilul privat nu este de a ademeni persoanele sa te adauge in lista, ci pentru ca nii care nu iti sunt prieteni sa nu iti vada pozele, etc... Sper ca te-am ajutat!

| zhuzhu a răspuns:

Daca ai privatwinking

| KiTTy_8200 a răspuns:

Daca e profilul privat si ai o poza interesanta ai sa primesti mai multe cereri pentru ca lumea e FOARTE CURIOASA!