| alina_1454 a întrebat:

Cum te-ai apucat de fumat si de cat timp fumezi?

6 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Nu fumez:d

| HahahaAb a răspuns:

Cateodata prostia asta ajuta la a trece peste suferinte.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Dintr-o prostie...am incercat pentru prima data sh apoi am inceput sa fumez mai mult...happy

| anducool a răspuns:

Cand am inceput clasa a IX-a ma intelegeam cel mai bine cu colegii care fumau. Dupa 1 luna mi-au oferit si am tras. M-am inecat, am tusit, mi s-a facut rau, si dupa 2 zile trageam din tigara fara probleme. Asta s-a intamplat in decembrie 2010.

| Nes7eA a răspuns:

De 1 mai prin 2009 happy cu prietenii, iar acum fumez 2 tigari pe saptamana happy bine ca nu mai mult

| oanceasilviu a răspuns:

Nu fumez si ma simt mandrubig grin