| daniela_1013 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a tine persoana iubita langa mine?sad

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Ajuta-l.Intelege-l.Fa sacrificii si spirijina-l la nevoie.Iubeste-l.Imbratiseaza-l.
Dovedeste ca tu esti,, the only one for him/she!"
Nu e greuhappy

| d3m3tra a răspuns:

Incearca sa stai cat mai mult in preajma acelei persoane. Vorbeste cat mai mult cu el pentru al cunoste mai bine. Incearca sa gasesti o activitate comuna, cum ar fi un sport. Sunt multe cai prin care sa-ti tii persoana iubita laga tine. Sper ca te-am ajutatkiss

| martafoi_2432 a răspuns:

Ajutal, nu rade de el si si intelege-l

| elaiubv a răspuns:

Pai in primul rand arata-i cat de mult il iubesti vi mai influienta incearca sa fi mai rabdatoare sa-i fi mereu alaturi cel mai important sa-l ajuti atunci cand are nevoie de tine:* nu-i intoarce spatele cand are nevoie de de tine nu-l sufoca su sute d sms-uri de genu dk nu rasp la tel unde esti vino acasa etc spune-i cal iubesti si ca acum ai mult mai multa nevoie de el alinta-l dezmiarda-l si nu ii sari in cap cand iese cu prtnii sai fara tine succes sper ca ti-am fost de ajutor