| ankappa a întrebat:

Cum te simti in acest moment?

Răspuns Câştigător
| DiabolikDy a răspuns:

Fiecare om se simte diferithappy doar ca asta depinde de suferintele prin care trece, sau momentele de fericire, sau altii doar se plictiseschappy frumos din partea ta ca vrei sa asculti pe toti cum se simt doar ca nu o sa reusesti prea mult sa faci ceva in acest fel happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine.

| Mangustă a răspuns:

Al dracului de obosita din nimic. Plus o stare tampita ca nu mai am tigari si nu mai curge nici apa.

| ankappa explică:

Este o vreme aiurea tare, si la fel ma simt si eu ...confuza.

| eurynomus a răspuns:

Bine. tu?

| strengaritzza a răspuns:

Foarte bine. Desi afara timpul e urat.

| olisacre a răspuns:

Rau.