| Fillaide a întrebat:

Ce simti in acest moment?

Răspuns Câştigător
| Unbearable a răspuns:

Am un sentiment de nedumerire cu lumea asta... oare cand va inceta prostia?
Daca ti se pare ca am facut aluzii, ei bine, n-am facut. Doar ca asa e. Privesti in jurul tau si ce vezi? Grupuri de adolescenti inculti si adulti imaturi, trecuti de 20 de ani si cu kile de gel in par. Cand oare va reveni totul la normal?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce poți simți pe Prodigy?
http://www.youtube.com/watch?v=6RI9wVgOO1s

| Silvia a răspuns:

Durerea de cap x_x.

| BRG a răspuns:

O poftă nebună de ciocolată, milka dacă se poate, cu muuuuuuuuuuulte aluneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Marius444 a răspuns (pentru BRG):

Milka... O, da... Si nu ma refer la ciocolata, ca face diabet laughing

| UnleashedPsycho a răspuns:

O durere apăsătoare de stomac.Tu?
Sayonara!