| IloveyouButYouLoveMe a întrebat:

Cum ti-ai decora camera?{culoarea peretelui, desenle dupa el, tablouri patul, biroul, postere}

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

-Culoarea peretelui: albastru
As pune postere si imagini cu prietenii si cu mine + ceva rpoverbe, sau chestii vintage
-Mobila sa fie de culoare galbena.

| Deny1333 a răspuns:

Culoare pereţi: Verde / Albastru / Alb şi Negru
Desene: nu cred că aş desena ceva pe el... thinking poate într-un colţ al camerei aş desena picături de ploaie.
Tablouri: unul dintre cele pictate de bunicul meu sau ceva care să conţină multe culori amestecate, ca un vârtej or something like this.
Pat: din lemn maro sau negru, dublu, confortabil. Bine, aş pune şi perne albe-negre şi veşnicul puiuţ de pernă. Leul de pluş şi inimioare mare şi moale nu ar lipsi de asemenea.
Biroul: Alb-negru, cu chestii pictate de mine pe uşi, suport pentru televizor, restul' pentru laptop, loc pentru cărţi, chestii de genul.
Postere: Cu Metallica, AC/DC, Guess Who, Vescan, etc. Cântăreţii/trupele care-mi plac. Deşi, în loc de postere aş face panouri unde aş agăţa poze cu prieteni sau amintiri.
Tu cum ţi-ai decora camera? tongue

| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu mi-as decora camera astfel :
- culoarea peertilor : portocaliu&galben.
- as picta niste flori pe pereti, sa numai un tablouri si postere sa fie ceva mai original.
- biroul si patul sa fie de culoare griii.

| babylove a răspuns:

Mi-as decora camera in negru si alb si mi-as desena pe perete o inima mare alba postere mi-as pune pe usa posterele si patul l-as vrea alb cu negruu

| abubusd a răspuns:

Eu am un prete (pe lungime)de mansarada la camera mea care este rosu:X si pe acest perete am 2 fotolii si o masuta tot rosii (nuante diferite care arata suuuper bine impreuna); pe peretele opus am patratele de oglinda pe o suprafata de 1.5 m inaltime si 3 m latime; oglinzile st situate la 40 de cm de podeabig grin(le gasesti la IKEA); unde se termina oglinzile am un birou; pe unul din pereteii de pe laterala am 2 usi din temopan - 2 m inaltime si 1.3 latime(culoarea maro); pe peretele opus am o bibliteca si un dressingbig grin.

| dany3la a răspuns:

Pai, as vrea sa am camera rooz,cu trandafiri dar numa conturul lor cu roz mai inchis, tablouri vesele,peisaje de vara(ador vara),patul sa fie dublu(lol) cu asternut rooz(lol),biroul nu neaparat roz(dar daca se poate de ce nu) si postere cu William Levy, Smiley, Angelique Boyer etc.
Camera visurilor mele:X

| YubythaTah a răspuns:

Eu as vrea:
-culoarea peretelui:ros si mov
-desene dupa el:cu ingeri(fata inger)/emo
-tablouri:anotimpul meu preferat(vara)
-patul:l-as vrea un pat roz care se trage (nu vreau simplu deoarece nu imi ajunge spatiul)
-biroul:mov, mare,spatios cu calculator,imprimanta...
-postere:Avril,Selena,Ashley, Ke$ha, Lady Gaga...si multi altii...
Oricum asa mi-ar placea mie...tie dupa preferinte...