| adriana222 a întrebat:

Vreau si eu idei pentru a-mi decora camera. In afara de postere, deja am

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com Poate gasesti ceva idei pe acolo.

| VyrusEleven a răspuns:

Poti face rost de cd-uri folosite, placi de pick-up si sa la prinzi cu partea lucioasa in exterior. Arata super la lumina. Daca ai talent ai putea picta ceva pu unul dintre pereti. Lasa-ti imaginatia sa zboare. Bafta

| adriana222 explică (pentru VyrusEleven):

Multumesc mult :*, este o idee super draguta happy...si da, am talent dar am si parinti care nu ma lasa straight face

| VyrusEleven a răspuns (pentru adriana222):

Cu placere... :* Ai uitat funda tongue

| carla2010 a răspuns:

Cu accesorii cat mai colorate: lenjerii, cuverturi, perne, etc. Eu mi-am luat una de-asta pe negru: http://www.expert-saltele.ro/cuverturi-de-pat/ Vezi ca au si lenjerii si paturi, etc. Pentru mai multa inspiratie uite un site cu amenajari interioare: http://www.interioramenajat.ro/......e-cu-copii

| InNuTzZaMiCuTzA a răspuns:

Poti sa iti cumperi tapet sa iti pui sau pe un perete sa pui pozele tale preferate si sa le pui pe toate in forma de inima

| Designerul a răspuns:

In afara de postere ai incercat stickere decorative? Sunt foarte ieftine. Aici gasesti o gramada: http://www.home-exclusive.ro/living/stickere-decorative/
In plus, poti oricand sa-ti cumperi o lenjerie de pat noua, sau o cuvertura sau, si mai simplu, adaugi niste pernute colorate in decor si totul se transforma ca prin vis...