| mondici a întrebat:

Cum trebuie sa ma inregistrez pe windows messenger? Fiind ca imi scriu emailul si parola si scrie ca nu ii buna parola ce as putea sa fac? Si de unde pot sa imi descarc multi messenger-ul?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iata aici un link pentru multi windows mess :
http://www.brothersoft.com/multi-msn-live-messenger-249719.html
Iar ca sa-ti faci cont nou faci asa : instalezi mess iar cand se va deschide fereastra de logare jos vei vedea : New id sau creare cont sau ceva de genul, clic pe el si iti faci contul nou sau cum spui tu, te inregistrezi si apoi te loghezi cu contul nou! Succes!