| Idontknow69 a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa-mi fac o adresa de messenger nu merge? adica scriu tot ce trebuie si dau fa-mi cont(sau ce scrie jos de tot) imi da toate datele in afara de parola si dau exploreaza yahoo si imi da sa descarc yahoo messenger

ma rog...dau sa scriu adresa de mess la yahoo! messenger si parola si nu merge

de ce? cryingcryingcryingcryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| raddu250 a răspuns:

Pai sterge messu din control panal si pe urma instaleazal din nou si ar trebui sa mearga. sau e posibil sa nu mearga pentru ca ti-ai facut prea multe id de mess.

| Idontknow69 explică (pentru raddu250):

Am un singur ID de messsad si de dezinstalat nu vreau s-o fac sadsad