| Cirstea_Marius_1978 a întrebat:

Cum trebuie sa te pregatesti pentru banchet?

3 răspunsuri:
| Cristinaaa57 a răspuns:

Doamne,ai 12 ani, tu te gandesti?happyla varsta asta ar trebui sa te joci cu papusile

| vyyyk a răspuns:

Asteapta macar pana o sa ai 15 ani si discutam atunci de subiectu iubiti. Bucura-te de copilaria ta, lasa baieti ca baieti, vin si pleaca.
Plus ca si reputatia ta o sa fie afectata daca incepi sa umbli cu baieti de la 12 ani.Ce urmeaza ca la 13 sa faci sex?
Nu incerca sa fii cool ca ai iubit la 12 ani ca tu la varsta aia nu ai prea mt de oferit unui baiat si sigur sa gaseste careva sa profite de inocenta ta.
Lasa dragostea pentru mai tarziu...

| CryssCoco a răspuns:

Traiesteti copilaria!