| Dianka_5275 a întrebat:

Cum trebuie sa te saruti? Cum trebuie sa faci acest lucru? Please ajutati-ma nici nu am idee cum sa o fac.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,ai sa vezi la momentul potrivit.Degeaba iti explica cineva, pentru ca atunci cand te saruti ai sa iti dai seama cum trebuie procedat.Nu trebuie sa inveti dinainte sa saruti, pentru ca lucrurile vin de la sine si cand te saruti, lasa-te purtata de val si ai sa vezi ca va fi bine.Sau lasa-l pe partener sa te invete, sa faca primul pas si incetul cu incetul inveti cum sa saruti ...si eu prima data imi faceam emotii de numa,dar nu a fost asa cum ma gandeam, pur si simplu in acel moment cand m-am sarutat desi eram emotionata, simteam ca stiu de o viata sa saruthee hee.
E mult mai simplu decat pare.

3 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Inchide ochii, apropiete de partenerul tau si totul vine de la sine! fa ceea ce simti!
P.S...nu deschide gura prea larg)

| Andreea_2996 a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci nimic.Totul vine de la sine.Dai funda?smug:X

| Dianka_5275 explică:

Mmm... nu stiu, mi-e imi pare ca nu mi se va primi sa ma sarut niciodata