| Ellly23 a întrebat:

Cum trebuie sa-ti ingrijesti parul pentru a creste repede, dar in acelasi timp sanatos?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Daca vrei sa iti creasca repede atunci fa-ti masaj cu ulei de masline in fiecare zi si iti va creste 15 cm intr-o luna (metoda testata). Daca vrei sa il mentii in acelasi timp sanatos spala-te cu sapun de casa. Crede-ma ca acestea sunt singurele solutii care dau rezultate. Sampoanele scumpe si alte prostii fac mai mult rau parului decat sa-l ajute. Incearca si masca de par cu masline de la Avon si balsamul Kallos. Sunt super bune, singurele produse in care am incredere