| Bogdana_Danut_Oana_1998 a întrebat:

Cum v-ar placea sa fie persoana cu care impartiti dragostea si viata?

Răspuns Câştigător
| anonima1995 a răspuns:

Sa simt ca este sufletul meu pereche si ca suntem facuti unul pentru celalalt. Sa stiu ca la el s-a oprit cautarea. Sa fie dragoste adevarata intre noi.

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Să fie sincer, și menit să fie cu mine.

| LorenaAnca a răspuns:

Trebuie sa existe iubire intre noi. Sa fie de incredere, intelegator, iubitor, protector si frumos. Trebuie sa fie dur cand trebuie, dar si glumet.

| WildS0ul a răspuns:

Rocker sau emo ♥ cred ca ei stiu cum sa iubeasca cu adevarat. :X sunt nebuni, dar si seriosi, protectori si nu se uita dupa toate fetele tongue se lasa greu...siii arataa cutee :X:X

| Bogdana_Danut_Oana_1998 explică:

Si daca ati stii ca e sufletul vostru pereche si relatia voastra ar fi imposibila, din anumite motive, poate parintii, prietenii, etc? Ce ati face?

| WildS0ul a răspuns (pentru Bogdana_Danut_Oana_1998):

NU mi-ar pasa (asta DOAR daca el mi-ar demonstra ca ma iubeste)! As fugi cu el, nu stiu sigur ce as face, dar le-as spune tuturor ca NU au cum sa ne faca sa nu mai simtim ceea ce simtim unul pentru altul si punct.