| melissa_3397 a întrebat:

Cum v-ati cunoscut cu preietenul/prietena >voastra:? numa daca e ceva interesant sau nu prea intimlaughing:*

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Era în trupa de teatru şi eu salivam uitându'mă cum joacă la repetiţii...nu e foarte interesant dar e ok laughing

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prin internet. Apoi am stabilit o intalnire. Ne-am vazut, ne -am palcut, dupa o vreme nu ne-am mai placut happy

| xibalba a răspuns:

Pe mIRC(program de chat-uit pe internet).

| LaMisto a răspuns:

Sora mea era prietena cu el si el tot ii spunea ca vrea sa ma cunoasca. M a vazut pe facebook, l am vazut si eu dar nu ne am intalnit niciodata pentru ca eu nu am avut timp, pana intr o zi cand ne am intalnit intamplator pe stradalaughing. Ne am uitat insistent unul la altul, dar nu eram sigura ca este el si invers.Si l am intrebat :"Tu esti N?"laughing Apoi seara am iesit la o cafea si de atunci suntem impreunabig grin

| melissa_3397 explică:

rolling on the floor)) ce ti-a venit sa raspunzi asa aiurea?rolling on the floor):-J (adelinah)

| missME a răspuns:

A fost prietenul prietenei mele...hee hee

| adelina_7242 a răspuns:

Am numa 10 ani ce doamne...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa ne-am bagat unu in altu blushing la scoalatongue si am fost extrem de seci dupa aceea... nu am vb pana a 2 zi cand culmea am dat iar de ellaughingsi dupa 2-3 zile m-am trezit cu el in lista... de at :X intreaga poveste, eu m-am indragostit (el ma vedea ca pe o prietena) apoi eu m-am imbatat si cand m-a sunat sa vb nu stiu ce au i-am sp ca tin enorm la el si de at suntem impreuna!big grin si il iubesc p zi ce trece mai mult:X