| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va faceti freza si cum arata parul vostru? Lung,scurt,cret, chel etc?

7 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Al meu e cret, dar degeaba ca de obicei e ras la 2-3 pe margini si la spate si sus e mai mare si indrepat.De curand m-am vopsit ca sa il mai deschis ca vine vremea bunalaughing

P.S.:Exprimarea nu e prea buna buna, nu stiu termenii folositi de hairstylisti:-s

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Frizură,bre! Nu freză.laughing

Cum să mi-o fac? Ceva obișnuit, cum arăt în avatar.

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Ba Aleksandrovic, da si mie fb taulaughingDaca vrei

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Îmi pare rău, dar nu mai folosesc facebook de un an, mi-am făcut cont doar din pură curiozitate, dar nu mă coafează.

| AvalohAlyn explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Dar messenger?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Tuns scurt fara carare, cand mai creste un pic il dau pe spate

| mariukka a răspuns:

Parul meu e cret de obicei il prind in coada il impletesc