| Urworstnightmare a întrebat:

Intrebare pentru fete :va plac baietii cu parul scurt, lung, sau chel?

23 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Chel,nu,in niciun caz,scurt,da, si lung, cam asa http://t3.gstatic.com/......tp?/images

| Neimportant a răspuns:

Scurt, arata mai bine asa:X

| Roxett a răspuns:

Cei cu parul scurt, ca doar sunt baieti.

| Laura a răspuns:

Nu mă interesează, dacă îi stă bine. Dar am o slăbiciune pentru cei cu părul lung și cei chei laughing

| zăGhost a răspuns:

Eu una îi prefer mai mult pe cei cu părul lung, dar asta depinde f mult de stilul fiecăruia.

| ignore a răspuns:

Scurthappy mai emobatting eyelashes

| Marya6329 a răspuns:

Sincer la mine nu conteaza aspectul fizic deci daca are ceva culrura si stie sa se comporte poate sa fie oricumbig grin

| Julieღ a răspuns:

Baietii cu parul scurt, clar happy

| Bubble13 a răspuns:

Mediu sau lung, dar sa fie un pare bine ingrijit si parul lung sa nu depaseasca de umeri ca atunci e gravlaughing nu prea imi plac cel cu parul scurt, iar chel in nici un caz O_o doamne fereshte! dar cel care imi place cel mai mult este cel mediubig grin

| Georgiana_5221 a răspuns:

Logic ca imi plac baieti cu parul scurt.

| any3la a răspuns:

Cei mai frumoasi baieti sunt cei cu parul scurt. Fundita?

| anonim_7176 a răspuns:

Imi plac si baietii cu parul scurt dar mai mult prefer parul lung (asa cum era freza lui Justin Bieber inainte)

| planeta a răspuns:

Pai, fiecare cu moda sa, unora le sta cu par lung, altora cu chilie :d depinde de forma fetei happy, mie imi plac baietii cu parul mai scurt si bina aranjat tongue

| TheQuestioner a răspuns:

Mie imi plac cei cu par scurt, toate fetele ma considera ciudata ele ii adora pe cei cu plete, eu nu ii suport, parca nu au foarfeca acasa sau nu au bani de tuns, bine asta e parerea mea, cei cu par scurt nu stiu par mai curajosi, nu stiu cum sa zic mi se par mai "răi".

| Cheers a răspuns:

Scurt happy

| eliza_7878 a răspuns:

Scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu parul castaniu spre blond nu blond si cu frizura gen JB

| jojojojome546 a răspuns:

Par lung happy cei mai dulci posibili, si daca mai au si niste ochi verzi sau albastrii sunt moartea mea happy

| DaNNNiii a răspuns:

Trebuie sa ma tundlaughinglaughing

| adinutza_3126 a răspuns:

Scurt e cel mai bine si daca si-l da si ca gel merge (parerea mea )

| Urworstnightmare explică:

Heh, thx la toate dar nu pot da fundita caci acelasi raspuns a fost repetat dar oricum va pup pe toate =*

| blue00eyes a răspuns:

Scurt

| blue00eyes a răspuns:

Scurt