| cristimpk a întrebat:

Cum va faceti prieteni noi?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cu grija. Nu oricine imi e prieten. Dar si cine imi intra la suflet. happy Iti poti gasi prieteni si pe net, dar nu trebuie tot timpul sa crezi prea mult. Poti cunoaste prietenii prietenilor tai vechi si poate sunt de treaba si iti place compania lor. La locul de munca iti poti face prieteni, la scoala, important e sa fii sociabil. happy

| cristiiiiiii a răspuns:

Poti sa iti faci multi prieteni cu ajutorul site-urilor de socializare

| XBrunetteX a răspuns:

Totul incepe cu un "Buna!" happy
Si apoi totul decurge de la sine daca persoana cu care vrei sa te imprietenesti e de treaba.

O seara placuta in continuare!

| AC251900 a răspuns:

Pur si simplu, Iesi mai mult prin lume si
gata, eu am peste 500 de cunostinte dar numai 3 prietenihappy