| IreneIsHere a întrebat:

Cum va salutati amici/prieteni?
ex: hey, buna, sal, neata, ceau...

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Buna pe strada
neata la scoala
neata in rest cand e dimineata

10 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Cel mai des zic Buna! dupa aceea Salut! Servus... Dimineata normal ca zic Neata! iar cateodata mai zic Hi sau Hello cand am chef de joaca! laughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ce faci ****?-la un baiat
bună -la o fată

| FundaTeRog a răspuns:

Buna!
Buna dimineata,Buna seara,Servus,Conteaza ce zi este ziua, noapte etctongue
Funda, pls?:*

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Depinde ce stare am laughing daca sunt plictisita zic salut sau buna
daca am chef de distractie hey si cand glumesc zic ceau laughing

| Ion a răspuns:

Cf man, ce faci baiii, cf ba p**a, cf oute, cf coa*e, da stiu am un limbaj colorat.

| xo9ox a răspuns:

Neata - dimineata si de la 11 in colo salut sau buna happy ( da-mi si mie o funda pentru ca am facut efortul sa iti spun laughing)

| Villy0po a răspuns:

Cf ****,cf iubire,cf baby,cf man,cf mah,sall la toata lumea,ola, cf, ce fac fetili.

| ceaschi a răspuns:

Ciao! ai niste bani in plus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu hey si bunasmug

| adela0025 a răspuns:

Ceau, mai rar buna big grin