| yinyang a întrebat:

Cum vedeti omenirea peste 5 ani? Dar Romania si relatiile interumane?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Va fi o mareee schimbarelove struck
Imi voi face majoratul \dancing tongue laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu stiu happy Cred ca la fel cum e acum.Nu vad cine stie ce schimbare in 5 aniwinking

| arysa a răspuns:

Cred ca abia o sa iesim din criza peste 5 anirolling on the floor

| carminaburana43 a răspuns:

Ceva o sa se intimple in 2012 asta e sigur dar ce nici chiar astrologii nu vad prea clar ...nu va fi sfirsitul lumii dar calendarul aztec se incheie aici... e interesant e ciudat dar doresc s-o apuc si pe asta. Orice ar fi nu poate depasi rautatea omeneasca.

| carminaburana43 a răspuns:

Casiana are dreptate;... e aproape clarvazatoare asa de exact prevede ce va fi de nu se schimba nimic...

| St!L a răspuns:

Daca tot vine sfarsitul lumii in 2012laughing

| Parintele a răspuns:

Tot ca si acum.

| Casiana a răspuns:

Eu cred ca peste 5 ani, produsele vor fi mult mai scumpe...Si va fi din ce in ce mai greu sa te intretii...Cat despre persoane, cred ca adolescentii vor avea mult mai multa libertate in exprimare si vor deveni mai libertini... Daca noi, cei de acum ne gandim la dragoste incepand cu 17 ani, ei se vor gandi incepan de la 12...Persoanele adulte cred ca vor fi foarte preocupate cu munca si vor uita putin de familie...Asta cred eu...Parerea fiecaruia...Pa-pa!

| danutza a răspuns:

La fel... pentru mine 5 ani e o nimica toata
de fapt pe mine ma vad mai batrana cu 5 ani crying big grin

| DonGiovanni a răspuns:

Poi nu stiu schimbata rau

| adyth a răspuns:

La fel..5 ani sunt nesemnificanti.

| adelle23 a răspuns:

De ce sa ne gandim la viitor cand putem sa ne bucuram de prezent?batting eyelashes sa traim pana atunci. happy

| I'm just me a răspuns:

Eu cred ca nu o sa se schimbe prea multe in decurs de 5 ani.

| naya a răspuns:

Presimt ca o sa avem si mai mult praf in ochi decat acum.

| ButterFly_8644 a răspuns:

Din moment ce in 2012 e sfarsitul... laughing)

Cine stie ce`o fi. straight face rolling on the floor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cred ca o in mare parte o sa ramna la fel...in romania o sa devina euro moneda natioanla...si cred ca vom fi mai avansati in tehnologiebig grinbig grin