| luna_9427 a întrebat:

Cum vezi tu timiditatea si persoanele timide?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt foarte dragute.Greu de citit si destul de greu de comunicat cu ele, dar merita.Descoperi oameni minunati baricadati de ziduri inalte create de eibatting eyelashes

| Arthur a răspuns:

Pîna la o anumita vîrsta, unii adolescenti asa sunt, si nu e nimic anormal. Cu timpul se rezolva, unii dintre ei ramânând mai rezervati în manifestari în rest e o.ca.

| Arthur a răspuns:

Nu eu sunt analfabetul ci serverul. Am scris la sfârşit varianta americană a cuvântului 'bine, în ordine' şi a apărut chestia aia codificată. laughing Nu pot edita pentru că s-ar şterge tot aşa că înţelegeţi voi : rămâne cum am stabilit. Pe curând.

| madalicious a răspuns:

Ca pe ceva absolut normal. Desi afurisenia asta de timiditate imi pune cateodata reputatia de fetita obraznica in pericol.laughing
Cum si eu sunt o persoana putin timida cand cunosc pe cineva care e la fel de timid ca mine ma inteleg bine cu acea persoana.Deci persoanele timide sunt mult mai simpatice ca cele tupeiste.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Imi trezeste simpatiebatting eyelashes cum si eu am momentele mele...

| Spintecatorul a răspuns:

Timiditatea nu o pot vedea, iar persoanele timide. cu ochii. laughing
Sper ca nu te-ai suparat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr'o lume in care comunicarea este de baza persoanele timide nu ar trebui sa existe, ma refer ca ar trebui sa se bage si ei in seama si sa comunicewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine timiditatea a fost si este atat o calitate cat si un defect adeseori(multe pers ma vad total diferita desi sunt cat se poate de naturala)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Fata timida?
--> devil Tine-te bine ca sar pe tineee! devil

-Baiat timid?
--> laughing hahaha! Lumeeeeee uite-un constipat! laughing

ehi. cam asa ceva :p