| cuteandfunny a întrebat:

Cum vi s-a parut prima saptamana de scoala? Pentru mine a fost foarte obositoare pentru ca a trebuit sa ma scol la 6 in fiecare zi ca intru la 8 crying((( nu mai pot de oboseala as dormi incontinuu

1 răspuns:
| Wehrmacht a răspuns:

Eu sunt a 7-a inca intru la 1. Dar tot naspa e. Dimineata:pe putin 4-5 telefoane de la mama in care stie sa zica doar:scrie-ti invata scrie frumos...la scl ne tine afara 30 min sa murim de cald, in recreatie ne vaneaza pe toti din scl si ne da afara sa ne mai coacem putin in uniforma aia nenorocita.Acasa seara:Stau 5 min si vine si mama acasa si incepe:scrie-ti invata culcate.Vineri aaaaa pai e vineri frate maine e sambata si ma pot odihni si eu putin. aaaa ba nu ma stai asa ca azi vrea sa invat la geografie si la mate si maine la fel.Ce dq ma? de scoala asta nenorocita chiar nu se poate scapa nici in weekend? Perietenii se intalnesc, joaca tenis de masa si altele numai eu stau ca prostu in casa si invat. Ajunsesem anul trecut sa simt ca o iau razna daca mai vad vreo carte(si vb serios chiar am simtit asta)Imi venea sa rad degeaba de la cati nervi adunasem.