| thelargevision a întrebat:

Cum vi s-a parut serialul 13 Reasons Why? Care a fost personajul vostru preferat si de ce?

Personal, nu ma asteptam sa-mi placa, dar chiar am apreciat initiativa si mi-a captat atentia pe toata durata primului sezon, mi se pare un serial cu si despre adolescenti, altfel ca sa zic asa, chiar ai ce invata din el happy
Ca personaj preferat, mi-a placut personalitatea lui Alex Standall happy

3 răspunsuri:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Un serial cat se poate de contemporan realitatii actuale! Din nefericire, sunt multe cazuri in care viata unei victime a societatii ajunge in situatii critice si limita! A fost o idee foarte interesanta cu povestirea vietii personajului prin casete lasandu-le ca urmari ale actiunii ei! Poate cei care au vizionat serialul si reprezinta tipul adolescentilor tipici din ziua de astazi sa se simta putin miscati de comportamentul lor ingrozitor fata de alte persoane, dar bineinteles, nici sinuciderea nu e o solutie cerebrala! Oricum, serialul a fost foarte bun! Abia astept urmatorul sezon!

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Da. Alex Standall a fost ok. nu ii pasa de nimic si e o atitudine de apreciat in general. Mie mi-a placut de Tony, pentru ca din perspectiva mea, a fost un prieten demn de apreciat, cum multi ar trebui sa fie tongue

| pikachui06 a răspuns:

Personajul meu preferat a fost si este Hannah. Pe langa, Clay, il ador, si pe Juuustiin, ma omoara, este genial serialul si astept si sezonul 2