| ma cheama cum ma cheama a întrebat:

Cum vi se par fetele mai creole? Eu am pielea mai creola dar nu neagra :O:O:O e ca si cum ar fi bronzata credeti ce e naspacrying?

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Tot cea ce este diferit este si frumos Faptul ca esti creola atragi priviri si ai un atu in plus. Daca sti sa-ti conservi avantajul este foarte bine Daca nu te dai cu nimica si esti creola natural esti tare. Ai grija de corpul tau deoarece invitatiile vor curge Pa

| Vizitiul a răspuns:

La fel ca oricare fete, hai, nu te lamenta, situatia n-o cere.

| Mwhahahaa a răspuns:

Dragut pigment.

| Klara a răspuns:

Creolele cu ochi negri si parul cret si brunet sunt cele mai frumoase love struck

| madycumada a răspuns:

Mi se pare super tare adica nu trebuie sa te mai bronzezi:X

| Angiutssa a răspuns:

Eu sunt foarte alba...si mi-ar placea sa am pielea mai inchisa.Am ochii aproape negri, parul saten inchis si cret, cred ca mi-ar sta bine. Oricum, fiecare om e special in felul luihappy

| any007 a răspuns:

Sunt super dragute... un exemplu ar fi rihanna, dar cunosc fete carora le sta chiar bine, au un farmec aparte...

| pixie_8430 a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci probleme deoarece alte fete se duc sa se bronzeze artificial si eu sunt tot creola si imi place.creed ca arata bine nu iti face griji arati bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 bucati de sapun si gata

| anutabu a răspuns:

Parerea mea este ca terbuie sa te mandresti mai ales ca fatele mai creole arata bine.Stai linistita ca multe fete ar da orice sa fie ca tine eu zic sa te consideri norocoasa!