| xVouge a întrebat:

Buna!

As vrea sa stiu daca ar trebui sa fiu complexata pentru ca sunt creola. Am momente cand nu ma simt bine asa..cand as fii vrut sa fiu putin mai deschisa
As vrea sa stiu parerea vostra despre fetele mai creole.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Nu trebuie să te simți deloc complexată, gândește-te la alte fete care sunt albe ca varul. Așa ești tu și cine e important te va accepta așa! Nu trebuie să îți fie rușine cu tine! Nu este nicio rușine să fii creol, alții și-ar dorii să fie așa, stai liniștită. :* (P.S.: Mi-ai adus aminte de poza asta: http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/......223_n.jpg)

| BiuL a răspuns:

Cate fete se duc la solar, dau bani, se expun riscului de cancer solar sa aiba pielea mai inchisa si tu te simti complexata din cauza asta? Pff cred ca esti foarte invidiata.

| Andradal a răspuns:

Nu ar trebui sa fi complexata si eu sunt mai creola si am prietene albe ca varul care spun ca si-ar dori sa fie mai inchise .....multi isi doresc sa aiba pielea mai inchisa deci nu trebuie sa iti fie rusinehappy