| middle654 a întrebat:

Cum vi se par fetele creole?

10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cele mai atragatoare fete! Si extrem de dulci! Lor nu le iese in evidenta vergeturile si... uite ca mi scapa acum!

| William a răspuns:

Usuratice ca sa nu spun altfel.

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns (pentru middle654):

Am ajuns la concluzia asta dupa ce m-am uitat prin curtea scolii.

Răspuns utilizator avertizat
| William a răspuns (pentru middle654):

Asa e sunt si exceptii dar foarte putine. Cele mai multe sunt asa cum am zis eu.

| Seducatorul a răspuns:

BUNE,numai sa nu fie de-alea gipsy!

| oBuburuză a răspuns:

Sunt frumoase si fetele balaie si fetele creole, eu sunt alba ca branza si vreau sa ma mai bronzez putin dar nici chiar... dar sunt foarte frumoase am o prietena si e asa dulce! :*

| barbieroz a răspuns:

Eu fata fiind ador fetele creole eu fiind albasad mi se par atragatoare si foarte frumoase

| SabrinaSabby2001 a răspuns:

Fetele creole sunt destul de simpatice!