| Super_6989 a întrebat:

Cum vi se par hainele dupa acest site? as vrea sa stiu daca sunt de calitate! http://www.hainefashion.ro/catalog/produse-recente

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Pret bun! Calitate medie!

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu sunt foarte dragute, si au pretul ridicat.
Incearca pe www.hainetari.ro
Acolo o salopeta costa 79 lei, iar pe site-ul ala care ni l`ai dat tu costa 115 lei.
Si pe hainetari.ro au haine foarte dragute.

| Anname a răspuns:

Sincer am gasit doar 2 lucruri care sa-mi placa. Asa ca te poti duce in mall unde sunt aceleasi preturiwinking si haine mult mai dragute!

| Rooxxana a răspuns:

Mai bine t duci la mall in magazinele "H&M";"Zara";"Mango","Marks and Spencer";"Accesoritze" etc...acolo sunt haine d firmaa si extra frumyy`s eoo d acolo m imbrak.