| byaaaa a întrebat:

Cum vi se pare acest telefon? http://www.emag.ro/......ur--p22226
Pentru cel mai sincer raspuns >funda:;;)!

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Am avut telefon ca asta, era pe alb. Si mi-a mers foarte bine, numai ca mi-a cazut in apa sad. Si culoare e super. Dar imi place mai mult ala cu Hello Kitty.

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna mie mi se pare dragut telefonul asta, doar ca mie imi place mai mult pe negruhee heeNumai bine.

| LoveAngel223 a răspuns:

Sincer eu as opta pentru un al telefon...acuma depinde de tine...pentru muzica sa zicem ca este ok dar în rest nu prea cunosc multe persoane cu un telefon asa și nu sunt prea mulțumiți

| Lala20 a răspuns:

E dragut! happy Funda?

| FinettiMlk a răspuns:

E foarte dragut telefonulhappy si o prietena are la fel. doar ca pe argintiu. Ala cu hello kitty e si mai dragutpuppy dog eyes.Tel. al prietenei mele merge un pic greu, dapai cred ca nu a avut ea grija de el s-au maroglaughing depinde.