| perusita a întrebat:

Cum vi se pare blogu meu? este primul meu blog si as vrea si sfaturi in legatura cu el.va multumesc mult
http://secreteleascunsealelumii.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| MatildaPetrini a răspuns:

"In toata seara" - nu vad vreo greseala. :d Sau tu n.ai ce face?

4 răspunsuri:
| Mayyyyyy a răspuns:

Foarte frumos! putine persoane isi scriu gandurile pe "'ó foaie'', bravo te felicit! nu mai trebuie nimic de modificat decat sa mai scrii

| SMA a răspuns:

E un blog interesant, dar mai ai de muncit la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bine, doar ca sunt niste greseli in gramatica. De ex.: n-am = n-am. In rest, chiar e super. M-a cointeresat.

| Азбука a răspuns (pentru anonim_4396):

Antenuto, domnisoara de 15 ani, pai tu vorbesti de greseli "in gramatica'? Tu care scrii "in toata" seara? laughing - Fugi la mami si spune-i ca un nenea rau te-a certat pe net laughing O zi cu papusele si fundite roz!

| MatildaPetrini a răspuns (pentru Азбука):

"In toata seara" - nu vad vreo greseala. :d Sau tu n.ai ce face?