| andreii2 a întrebat:

Cum vi se pare combinatia asta de haine pentru o iesire la un club, discoteca etc.
http://img853.imageshack.us/img853/1336/fashionstylecris tianoro.jpg
Fara ochelarii de soare.Ma refer doar la camasa alba si tricoul ala rosu:). E potrivita pentru o seara sau nu?

Răspuns Câştigător
| andreibaros a răspuns:

Dap e la moda si e super belea hanoracul rosu! ai mai putea cu niste blugi cu tur lasat, un tricou negru sar alb nu cont astam ai o camasa dar nu alba de scoala una asa de oras (zara) si chiar ca o sa agati multe fete. mult succes eu am 13 ani si asa am facut si pana mea acum toate fetele flirteaza cu minelaughing

1 răspuns:
| yomotherfucker a răspuns:

Da dc nu dar incearca sa eviti camasa nu ca trebuie sa fii elegant doar daca te simti ok in ea big grin trebuie sa fii lejer imbracat ca sa te simpti bine big grin sa nu transpiri alea aleawinking