| Kheeda a întrebat:

Merge combinatia mov cu rosu?straight face La haine ma refer, mie mi se pare cam aiurea. astept si parerea voastra laughing

Răspuns Câştigător
| DyaMarya a răspuns:

In general doua culori merg dar rosu si mov sunt doua culori puternice si evidente ceea ce nu le fece prea potrivite dar uneori se poate (rar) insa poti combina cele doua culori (rosu, mov) separat cu anumite culori ce se potrivesc cu orce (alb, megru) si sigura va arata senzational pe tine :**

15 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Si eu am aceeasi parere.

| Millanteria a răspuns:

Mda! E cam aiurea! Adica:parerea mea e ca nu mergebatting eyelashes:*

| adriana996 a răspuns:

Nici mie nu imi prea place.adica nah.rosu-negru, mov-negru,-mov-alb mai merg dar asa.cel mai bine merg astea doua culori cu negru si poate si alb.in rest.Nu complica culorile.

| nom a răspuns:

Sincer...eu nu as alege combinatia astastraight face

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Da! E destul de aiureastraight faceDar poate daca pui alte nuantze de rosu' si mov' o sa arate mai ok.incearca in paint sa vezi ce nuantze se potrivesc.

| Doo a răspuns:

Hm depinde.in general nu dar sunt si exceptii

| mefree2fly a răspuns:

Nu prea merge.mai bine rosu cu negru sau mov cu negru.

| MissDi a răspuns:

Un rosu corai cu un mov inchis ar merge.dar un rosu corai cu in mov aprins nu merge...deci rosu corai si cu mov inchis ar merge bluza de rosu corai si fusta de mov inchis.asta e pararea mea.succes la raspunsuri.happy

| No a răspuns:

Ar merge mai bine mov cu galben, mov cu alb, rosu cu galben, rosu cu alb.sa fie culori deschise combinate cu culori inchise. Asa mi se pare cel mai dragut :X Dar ar merge si rosu cu negru, mov cu negru. negrul se asorteaza la orice happy

Răspuns utilizator avertizat
| Kheeda explică:

Http://www.rimel.ro/2009/10/alex-velea-un-mic-florida.html eu am gasit poza asta. si din asta v-am intrebat si pe voi :) Multumesc pentru raspunsuri.

| Kuzco a răspuns:

Nu nu merge niciodata mov cu rosu
merge mov cu verde
ov cu galben
cu negru cu alb
cu roz
cam cu astea merge :p

| shizuka a răspuns:

Da dc nu?
mie imi place

| Bya_5043 a răspuns:

Eu spun ca nu prea merge, mai bine incearca mov cu galben, fiindca e mai bine si o sa arate cool... Sper ca te-am ajutathappy :*...

fundita?batting eyelashes

| fRuMuShIkAaAaAaA a răspuns:

Mie nu prea imi place...