| TeoPT a întrebat:

Cum vi se pare fata asta, ILoveSEL?

http://www.TPU.ro/utilizator/zida-2

Urmărind întrebările și răspunsurile ei, am găsit lucruri care m-au șocat.
Scary.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna iar.
Mie mi se pare mai degraba amuzanta in sensul rau. Va creste si va rade si ea de ea insasi, cand va realiza ce a putut sa asculte. Nu iti face griji, toti am avut 9 ani! Cu toate ca ea are 13, mintea ei acolo a ramas. Pe mine m-a socat faptul ca parintii ei asculta aceeasi muzica de prepubere ratate si fara minte.
Cu drag, Jelli.

5 răspunsuri:
| lollipop29 a răspuns:

Ce e asa socant?laughing...eu nu am gasit nimic scary... spune-mi si mielaughing

| anonimaa a răspuns:

Eu una m-am luat de pitipoance care sunt o adevarata sursa de.cum sa zic thinking, SILA.
ce am primit in schimb? reprosuri legate de faptul ca m.am bagat in viata lor si ca nu ma priveste. OK.
ma mir ca inca nu ti.a zis nimeni sa nu te bagi si ca nu e treaba ta chatterbox.
life sucks.

| pwp a răspuns:

e o mega-ultra-mare fana disney!
aproape toate intrebarile sunt despre acel post oribil!

| Deny1333 a răspuns:

E cam distrusă tipa. Iar părinţii ei, și mai și. straight face
@Jelli
sper și eu să se trezească la realitate.

@lollipop29
părinţii ei care se uită la desene animate.
mintea nedezvoltată, contrar vârstei.
o urăște pe Miley doar pentru că Selena e cu Just-In Tanga. care e faza aici?!
etc.

| SorriX a răspuns:

Offf, imi aminteste de clasa mea. rolling on the floor Socant, unfortunately, nu prea e laughing dar scary sa stii laughing