| anonim_4396 a întrebat:

De ce toate intrebarile acestui utilizator sunt la categoria religie? Banuiesc, ca si majoritatea raspunsurilor, daca nu cumva toate raspunsurile ei sunt tot la categoria religie.

http://www.tpu.ro/utilizator/acafeg

Mie mi se pare a fi un troll, dar cand am intrebat-o daca e troll, am ramas cu gura cascata la ce raspuns mi-a dat si m-a bufnit rasul.

Voi ce parere aveti? Daca ii cititi intrebarile, raspunsurile, ii vedeti avatarul si playlist-ul puteti deduce doua lucruri : fie este un troll, fie este cea mai mare indoctrinata din cate am vazut.

Deci, ce parere aveti?

16 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Troll sau un copchil fara minte.

| Violleta2022 a răspuns:

Este o fetita careia ii place religia, de aceea scrie si pune intrebari doar despre religie.

Tu nu esti interesat de anime? De ce ti-ai pus nick-ul animelover95?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ba da imi plac animeurile, dar asta nu inseamna ca toate intrebarile pe care le-am pus sunt despre anime.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mayhem666):

Si ce daca fata a pus intrebari doar despre religie, daca ei doar alea ii plac?!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar macar i-ai citit intrebarile si raspunsurile sa vezi cat de exagerata este, nu-i de mirare ca toata lumea o considera un troll.

| Drimmero a răspuns:

E credincioasa fanatica, dar e simpatica fata.

| Fatamuntilor a răspuns:

Lasa omul in pace...treaba lui in crede!
Nici macar pe copilul tau ( de la anumita varsta) NU poti sa-l determini sa creada sa nu in ceva.

| Mădă0611 a răspuns:

Troll. La religie apar des astfel de persoane http://i.imgur.com/nr6OJ3R.png :)))

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mădă0611):

Dar aceasta persoana este mult prea exagerata, intra pe profilul ei sa vezi ca la playlist are o melodie despre Iisus, la poza, la fel una cu Iisus, iar toate intrebarile sunt puse la religie si cred ca si raspunsurile tot la religie sunt date toate, nu cred ca are vreo intrebare pusa la alta categorie decat la religie, ea tot sustine ca este o fetita de 11 ani, iar cand am intrebat-o daca e troll, mi-a dat un raspuns de m-a dat pe spate, ea credea ca ma refer la trol in sensul ca ma refeream la o creatura dezgustatoare ca cele din stapanul inelelor, nu stia ce e ala un troll al internetului si ma face sa ma gandesc, ca poate nu este un troll ci o fetita indoctrinata si nu foarte desteapta care ii lasa pe ceilalti sa gandeasca pentru ea.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Mayhem666):

E troll, relax. Si sunt persoane, serioase, care numai la religie posteaza.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca sunt atatia obsedati sexual trebuie sa mai fie si de altii. Pufosica are 11 ani si e spalata pe creier de profa de religie.

| syd2 a răspuns:

Troll

| UnBroken2016 a răspuns:

E doar troll. Cat despre indoctrinare, sunt specimene de genul destule pe aici. Dar ala/ aia face si mult misto fata de cei care chiar cred ce spun, asa iti dai seama ca e troll.

| Dorotheea21 a răspuns:

Raspunsurile ei/lui nu sunt ale unui copil de 11 ani, iar asta,
http://www.tpu.ro/go-to-answer/15041081/ e sigur raspunsul acelui Vladimir nu stiu cum. :))
Pufosenia sigur are peste 20 de ani si poate, mustata. :D

| MistretulPufos a răspuns:

E troll toata ziua

| Kuroo a răspuns:

5 semne ca Satana e printre noi