| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare? http://ionutvictorpopa.blogspot.com/!

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Pare destul de interesant, iar numele este foarte sugestiv.
Succes!tongue

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Destul de interesant, dar sa fii inarmat cu rabdare si timp berechet pentru al citi cap coadasmug

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Naspa !

Răspuns utilizator avertizat
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Auzi, pitipoanco sau parfon cocteil naspa. Nu`mi pasa parerea ta, asa ca sorry! si pa!

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Sau poate mata! Stii ceva nu am chef sa ma cert cu toti cocalari de pe aici!

| Savy a răspuns:

1. E cocktail, nu cocteil
2. Targetul tau e care? Ai informatii din diverse categorii.
3. Ai o directie pentru blog? Spre exemplu castigul din reclamele adsense sau afiliere?
4. Ca design sparge la ochi, combinatia de culori e teribila.

| kristy a răspuns:

Foarte Tare, Imi place :-)