| CocteilDeCuvinte a întrebat:

:) Ce categorie sa mai pun pe blogul meu ( http://ionutvictorpopa.blogspot.com/ :) )? Am o multme de categori dar ce a trebui sa mai pun? Funda + voturi + ce mai vreti!

Răspuns Câştigător
| AlexiaClaudia a răspuns:

Prietenie,familie,moda,geografie,cele 7 minuni ale lumii,cantareti,melodii celebre,filme,animeuri,Romania, masini, jocuri s.a. eu te sfatuiesc sa te axezi mai mult pe vechile categorii si sa le mai completezi ca de exemplu pictori sau corpul uman. Oricum iti urez succes si e destul de super blogul mai ales categoria pietre pretioase.