| Roxysad a întrebat:

Cum vi se pare liceul Dr. Ioan Mesota din Brasov? eu vreau sa intru acolo si vreau sa stiu cum sunt profeorii, uniforma, elevii etc :d...sau este mai bine sa merg la Saguna? adica am medie sa intru la amandoua dar mi se pare ca Mesota mi se potriveste mai biine si este strict dar nu chiar asa ca Sagunawinking Deci unde ar fi mai bine sa merg? :d (o sa tin cont de sfaturile voastrelove struck) FUNDA

3 răspunsuri:
| BadCliché a răspuns:

Hei! Si eu vreau sa intru la Mesota si am avut aceeasi problema ca si tine laughing Din cate am auzit, este un liceu foarte strict. Nimeni nu mai sta sa te bibilieasca iar invatatul este ceva obisnuit, nu mai merge sa zici ca "hai ca nu invat azi ca nu am chef", pentru ca o sa te alegi cu un 2 frumos imediat laughing Este un liceu foarte bun, sunt si profesori buni si profesori mai ciudati (imposibil sa nu fie) iar elevii sunt foarte de treaba. Acuma ce o fi o fi, depinde si de profilul la care vrei sa te duci desigur happy Daca mai ai intrebari lasa-mi id-ul sau contul de fb la mesaje, si mult succes >big grin

| Melany8 a răspuns:

Văd că nimeni nu răspunde la întrebarea ta înseamnă că nimeni din liceul acesta nu stă pe TPU, eu nici nu am auzit despre acest liceu

| Labiii a răspuns (pentru Melany8):

Cum sa nu auzi despre aceste doua licee?! Sunt cele mai bune din Brasov. laughing