| Mihaa12 a întrebat:

Cum vi se pare numele Alexandra? worried [ Scuze categoria ]

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal.

| FollowTheLight a răspuns:

Dragut.happyE chiar frumos si este popular, adica multa nume il are.

| Кристина21 a răspuns:

Superrlove struck Asa ma cheama si p mine:X Alexandra-Cristinalove struck

| Sunnyツ a răspuns:

Este extraordinar! Nu doar pentru ca e numele meu big grin E adevarat ca multe fete au numele acesta.dar nu conteaza. Il poarta pentru ca e un nume frumos.Are si multe prescurtari faine : Alexa, Sandra, Ale. etc. E un nume superb! :*

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

E frumos numele Alexandra.Mie imi placehappy

| MaTrIx8378 a răspuns:

Dragutz nume;*

| Mayaaa11 a răspuns:

Super

| Cosmin3D a răspuns:

E mai bun ca numele PapusicaCuOchiiVerzi laughing.

| Razvan94 a răspuns:

Un nume prea comun si usor de tinut minte

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Pai... nu stiu este frumos dar depinde de persoana!

| YuKi_1060 a răspuns:

Gasesti aici...

| MaduuutzZa a răspuns:

Ca nume e. dragut.Dar tinand cont ca nu am tangente cu o anul Alexandra, urasc numele!