| Leops a întrebat:

Cum vi se pare numele Zombie [Ro] pentru o pagina de facebook credeti ca o sa am succes cu numele asta?

5 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

E...ok! dar depinde mult de tema pe care o alegi pentru pagina.
Eu de exemplu am o pagina de amuzament : http://www.facebook.com/our.romania, careia i-am facut si blog!
Stiu ce gandesti " WTF? intai pagina de fb apoi blogu`?" doar ca am avut ceva probleme cu un internet cu o viteza egala cu cea a melcului.
In fine! uite aici blogul in cazul in care vrei sa-l vezi : http://draganoastraromanie.blogspot.ro

| cosmin1211 a răspuns:

Frate facebook-ul este un site de socializare. Si atat. Nu e facut pentru copii ca tine care isi fac pagini stupide cu nume stupide pentru prietenii lor minori. Sper ca te-am lamurit. Pe scurt nu o sa aiba succes decat la astia ca tine obsedati de energizante scumpe si de facebook.

| Kennziiie a răspuns:

Eu zic că nu, acum sincer. Eu una nu aşi vizita o astfel de pagină. Părerea mea.

| PunkieMuff a răspuns:

Depinde cu ce vrei sa fie pagina...

| rebecutzaa a răspuns:

Nu nu o sa ai succes! pune un nume marfa! la care oamenii sa dea like-uri multe! sa le trezesti interesul de a se uita la pagina!