| afrodita3333 a întrebat:

Cum vi se pare un baiat de 15 -16 ani jigneste fetele iar daca acestea riposteaza prea mult si il enerveaza chiar le loveste?

Răspuns Câştigător
| whiteshores a răspuns:

Bună,

O persoană care jignește de cele mai multe ori se simte neputincioasă în fața altor abordări. Influențează foarte mult și exemplul primit în familie, atitudinea tatălui față de mama sau atitudinea mamei față de tată. Oamenii aceștia mi se par vrednici de compătimire nu de ură. Poți să fii calmă cu el, să nu îi răspunzi cu același ton și să dai dovadă de un caracter drept.

Numai bine!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

O vizita la veterinar ar face minuni in cazul lui.

| Andrada122 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la scoala era un baiat care se lua mereu de mine si facea ca da imi mie chestii din astea.Si intr-o zi eram foarte suparata si m=am luat cu el in gura si de atunci mereu ii fac asa si ma lasa in pace

| proorocul a răspuns:

Vrea sa iasa in evidenta

| Mya_6087 a răspuns:

Foarte ciudat pentu ca nu este singurul caz! Dar daca poti discuta cu el poate se schimba! Niciodata nu spune niciodata! Poate asa simte el afectiune! Trebuie sa il atingi in punctul cel mai sensibil dar nu prin violenta! Fundsita?