| Ionut919191 a întrebat:

Daca o fata trateaza foarte urat un baiat, il jigneste, chiar il si loveste, ce se întâmplă daca el ii da o palma?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil ea o sa planga, sau o sa-l faca "porc nesimtit".

| Nemessys a răspuns:

O sa-l faca in toate felurile si o sa foloseasca clasicul,, cum iti permiti sa dai intr-o fata?" Dar daca e sa ne gandim mai logic, chiar o merita. Si ii poate zice : nu ca,, nu e frumos sa dai intr-o fata" ci nu e frumos da dai intr-o persoana. Asa mai merge. Asa cum si ea este nesimtita si da in el, eu zic ca baiatul are tot dreptul macar la o palma. happy Parerea mea si mi se pare destul de corect. Respectul ca respectul dar totul pana la o anumita limita. happy

| Xdreaper21 a răspuns:

Daca ar face asa o fata mie i-as da o palma de ar face campanie anti tupeu