| Onoareamea a întrebat:

Cum vi se pare ziua asta ca alegere a unei babe, avaand in vedere ca a si nins, a fost si soare, frig, cald, nori, vant, aproape a si plouat?

Răspuns Câştigător
| pinkpantera a răspuns:

Baba nu se alege se calculeaza in functie e ziua de nastere de ex:esti nascut/a pe 13 sa aduna 3+1=4 deci e pe 4 baba ta.dk esti baiat sunt mosii de pe 10 pana pe 19

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

vei avea un imprevizibil, cu unele perioade frumoase si altele mai putin bune...dar să nu uităm ca este doar o superstiție

| veselie a răspuns:

Eu zic ca superstitiile nu-si au locul in era calculatoarelor.

| xXxRadu a răspuns:

Bun o supersitie e o supersitie sa uitam de vechiile traditi cum ca o sa,, fii ca vremea,, caci ea se schimba dupa cum are chef. Noi oamenii suntem intr-o permanenta schimbare a sentimentelor si a starilor. Pe romana : esti cum vrei tu sa fii nu cum vrea vremea sau o supersitie sau chiar si ceilalti din jurul tau. Fii originala!