| reginanopti0555545 a întrebat:

Cum vrei sati petreci vara asta?

6 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Poți câștiga o tabără în străinătate la concursul Mirunette. Este o experiență unică.
http://www.mirunette.ro/concurs

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muncind

| drogh a răspuns:

Probabil o sa bantui tot orasul si imi voi face de cap cat cuprinde.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai deja am programat...happy Toata vara o sa stau la verii mei la Oradea, alaturi de 3 colege cu care imi voi petrece cele 3 luni de vacanta. happy
Apoi o sa merg la mare, la munte, dar tentatia maxima vara este leneaaa. laughing

| ionandreea97 a răspuns:

Ca de obicei o sa raman in Bucuresti si o sa ma angajez la terasa unchiului meu.

| ancanegrescu a răspuns:

M-ar tenta o excursie in sua. am cautat pe net si i-am gasit pe unii mirunette. a auzit cineva de ei?