| valentinamarinamary a întrebat:

Cumeste viata de liceu? Cel putin pentru voi? Distractie, prosti etc? Cum au fost anii vostri?

2 răspunsuri:
| psawyer a răspuns:

Viata de liceu este foarte frumoasa daca ai norocul sa iti pice colegi de treaba cat si o diriga/dirig la fel. Distractia este la maxim atata timp cat invatam (ps. eu sunt la mate-info si am o diriga de romana suuper dar care este foarte exigenta - asta e de binehee hee ) Anii in generala au fost naspa din cauza colegilor nesuferiti in marea majoritate pe care ii aveam, dar acum parca acum dumnezeu a vrut sa fie asa. Sper sa ai parte si u la fel, de colegi si de profesori de treaba. Bafta pe mai departe si sa intrii la ce liceu vrei u. te pup pa`pa :*

| valentinamarinamary explică (pentru psawyer):

Intrebarea a fost pusa asta vara ...si am intrat la liceu...da e foarte binee, ne distram, am o diriga de gasca, colegi de treaba, frumoss!